ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ВИЗНАННЯ
У 2020 році "Україна 24" здобула загальнонаціональну нагороду "Людина року" в номінації "Інформаційно-новинний телеканал року". Канал зарекомендував себе на всеукраїнському рівні, успішно запустивши мовлення всього за три місяці. До співпраці залучили велику кількість професійних ведучих та створили масштабні рейтингові проєкти. Перемога в номінації "Людина року" довела: "Україна 24" рухається у правильному напрямку!
ТРАНСЛЯЦІЇ НА ВЕСЬ СВІТ
ФАХОВІ ВЕДУЧІ
На каналі "Україна 24" створено потужні програми з найкращими ведучими, які розкривають важливі питання у сфері політики, економіки, права, медицини та міжнародних відносин. Резонансні новини, дискусії з найвпливовішими українцями, студійні зустрічі з експертами та політиками — усе найактуальніше та найцікавіше для глядачів. Принцип каналу: не тільки інформувати, а й навчати тверезо оцінювати й аналізувати те, що відбувається в Україні та світі.
ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ
Масштабна надсучасна студія для прямоефірних шоу була побудована "Новинною Групою Україна" лише за два місяці. Вона здатна трансформуватися під будь-які проєкти каналу. Оновлена технологія доповненої реальності ще більш осучаснює картинку прямого ефіру, а камера MAT-TOWERCAM додає динаміки в кадр. Масштаб та функціонал студії дозволяє глядачам бути присутніми під час зйомки. Разом з відкриттям студії канал запустив новий інформаційний сезон.
ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА
Потужна команда інформаційної служби створює якісний контент, щоб і надалі зберігати лідерство в країні. Співробітники каналу постійно вдосконалюються та розширюють горизонти. Нагорода за це — вдячність глядача, його вибір, його повага.

Попри щоденні виклики, команду каналу об'єднує спільна мета — першими надавати інформацію.
АВТОРСЬКІ ПРОГРАМИ
На каналі "Україна 24" створено потужні програми з найкращими ведучими, які розкривають важливі питання у сфері політики, економіки, права, медицини та міжнародних відносин. Резонансні новини, дискусії з найвпливовішими українцями, студійні зустрічі з експертами та політиками — усе найактуальніше та найцікавіше для глядачів. Принцип каналу: не тільки інформувати, а й навчати тверезо оцінювати й аналізувати те, що відбувається в Україні та світі.
ПОВНОМАСШТАБНІ ПРОЄКТИ
"Україна 24" показує інформаційні, публіцистичні, аналітичні, соціальні проєкти та новини щогодини. Різноманітний контент сприяє розширенню глядацької аудиторії. На каналі створюють масштабні спецефіри, телемарафони, телемости, ексклюзивні включення та інтерв'ю з видатними особами сучасності.

Професійна команда каналу постійно вдосконалюється, розробляються нові цікаві формати й лише якісний контент.
МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Цього року "Україна 24" зробила міжнародний прорив. Спільно з кореспондентами Deutsche Welle спостерігала за парламентськими виборами в Німеччині. Колаборація з одним із найбільш авторитетних європейських медіа дозволила передати максимально точну інформацію та ексклюзиви з місця подій. Відтепер "Україна 24" має два інформаційні бюро: європейське — у Брюсселі, американське — у Вашингтоні.
СТУДІЯ В ЄВРОПАРЛАМЕНТІ
Цієї осені телеканал "Україна 24" почав активно співпрацювати із законодавчим органом Європейського Союзу та Парламентською асамблеєю Ради Європи, відкривши міжнародну студію в Брюсселі. Щотижня команда брюссельського корпункту "Новинної Групи Україна" зустрічається з топполітиками Європи, бере ексклюзивні коментарі й оперативно надає інформацію про актуальні міжнародні події.
УНІКАЛЬНА СТУДІЯ 360°
Перша в Україні студія, що являє собою суцільну зону й повноцінно працює на 360°. Студія не має аналогів на вітчизняному медіаринку. Ефіри знімають за допомогою системи "живої" камери, яку нині в новинах ще ніхто не практикує. Студію оснащено хвилеподібною панеллю з відеоекраном, який проєктує зображення нестандартної форми та дозволяє використовувати не лише статичні, а й динамічні декорації.
ВЛАСНІ ІВЕНТИ
"Україна 24" активно організовує святкові заходи.
Вишиванка DAY — масштабне свято, що популяризує українське народне декоративне мистецтво через показ українських вишиванок від сучасних дизайнерів. У заході беруть участь зірки шоу-бізнесу, відомі спортсмени й улюблені ведучі телеканалу та новин "Сьогодні".

«Герої Сьогодні» – це нагорода, яку "Україна 24" разом з новинами "Сьогодні" запровадили на знак поваги до українців, чиї вчинки вражають самовідданістю та сміливістю.


ПРОРИВ У ДІДЖИТАЛІ
«Україна 24» активно завойовує інтернет-платформи та соціальні мережі.

На YouTube-каналі «Україна 24» вже 300+ тисяч підписників. У листопаді 2021 року всі опубліковані відео каналу переглянули неймовірні 40+ млн разів.

Усі продукти під брендом "Україна 24" постійно потрапляють в тренди та за останні місяці кілька разів очолювали підбірку.

Мета амбітна - отримати "Золоту кнопку" та довіру 1 млн підписників!