Правила цитування

Умови використання матеріалів веб-сайту u24.ua

Порушення цих Умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення наслідками

Матеріали, опубліковані на веб-сайті u24.ua. (Далі - Сайт), призначені для особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи тексти, зображення, аудіовізуальні твори та матеріали (далі - матеріали) захищені авторським правом і перебувають у власності або під контролем ТОВ  «Новинна група Україна» або постачальників матеріалів.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе виключно за умови дотримання цих Умов, правил, встановлених постачальниками матеріалів щодо своїх матеріалів, і додаткових умов, які (в разі їх наявності) окремо вказуються на сторінках з відповідними матеріалами.

Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка і всі інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Використання матеріалів, розміщених на Сайті, дозволяється при вказівці прямого посилання (для інтернет-видань та веб-сайтів, соціальних мереж - гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання (гіперпосилання) обов'язково повинне бути не нижче першого абзацу незалежно від обсягу використання матеріалів.

Використання фотографій, розміщених на Сайті, дозволяється за умови посилання на джерело та прямого посилання на сайт u24.ua. Якщо на фотографії присутня ім'я фотографа (або інша інформація про фотографа) і/або вотермарк Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов'язково.

Використання аудіовізуальних матеріалів Сайту, фактично розміщених на «Youtube» каналі «Україна 24» дозволяється через плеєр «Youtube».

Матеріали, які розміщені з посиланням на інформаційні агентства цитуються (відтворюються і/або поширюються) з урахуванням правил, встановлених таким інформаційним агентством щодо використання (цитування) матеріалів такого інформаційного агентства.

Матеріали, відмічені знаком "Реклама", "PR", "Точка зору", "Актуально", публікуються "На правах реклами" і носять інформаційно-комерційний характер.

Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності і права на інформацію, які захищаються законом. Таке порушення буде розглядатися так, що матеріали використовувалися без дозволу ТОВ  «Новинна група Україна» (адміністратор Сайту). У таких випадках ТОВ  «Новинна група Україна» залишає за собою право на захист своїх прав в судовому порядку, відповідно до законодавства України.