Правила сайту

Сайт u24.ua є інтернет-порталом загальнонаціонального інформаційного телеканалу "Україна 24". Місією каналу і, відповідно, сайту "Україна 24" є служіння суспільству, забезпечення українців максимумом актуальних новин з життя країни та світу, а також всім спектром думок щодо найбільш значущих тем.

Тримати глядача і читача в курсі подій, показати явище з різних боків, надати максимум інформації, дати можливість висловитися на цю тему представникам різних точок зору, різних експертних кіл, політичних сил - завдання каналу і сайту "Україна 24".

"Україна 24" керується високими стандартами журналістики. Обов'язками співробітників сайту "Україна 24" є об'єктивна подача фактів і цитування різноманітних думок. При цьому обов'язковими для нас є вимоги Конституції України, Кримінального кодексу та інших норм законодавства. Редакція сайту виступає проти будь-яких форм нетерпимості, дискримінації, пропаганди насильства.

Для сайту "Україна 24" важливими є експертність і авторитетність, ми усвідомлюємо небезпеку фейкової інформації, маніпулювання фактами. У разі появи на сайті неправдивої інформації ми намагаємося оперативно виправити ситуацію.

Співробітники сайту відкриті до зворотного зв'язку. У розділі «Контактна інформація» вказані дані, за допомогою яких можна зв'язатися з нами, внести пропозиції, висловити побажання тощо.